Jump to content

Photo

Date tehnice note

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Dani

Dani

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 01 October 2011 - 02:18 PM

Salut !

stie cineva care este distanta intre prezoane la un nissan note 1.4 benzina ? sau cum se masoara? :) in carte nu scrie...

#2 unchiupit

unchiupit

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 07 October 2011 - 12:39 PM

nu stiu sigur, dar am gasit jante pentru nissan note pe un site , unde scrie ca au R15 5,5J 4X100 ET45 . Din cate stiu, 4 sunt prezoanele iar 100 diametrul dintre ele. Si eu sunt interesat de aceste dimensiuni caci as vrea sa vad daca se potrivesc cele de Logan care au R15 6j 4x100 ET50, par apropiate, nu difera la raza, la prezoane, si nici la gaura centrala care este 60, dar difera la latimea jantei, e 6J in loc de 5.5J si ET 50 in loc de 45.Daca aflii cumva sau stie cineva daca se potrivesc rog sa ma ajute.

#3 gavrochenie

gavrochenie

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 posts

Posted 27 March 2012 - 11:14 AM

Salut !

stie cineva care este distanta intre prezoane la un nissan note 1.4 benzina ? sau cum se masoara? :) in carte nu scrie...

Salut , am mai scris intr-un post daca vreti manual complet de reparatii pt Nissan Note dati pm si vedem cum sa vi-l trimit ca pe mail e cam maricel. Are 51 mb. Eventual pe un mess ceva..oricum ai tot ce vrei in el numai ca e in engleza dar sunt convins ca va veti descurca voi :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users