Jump to content

Photo

Ofer servicii de tester si diagnoza profesionala !

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Knupz

Knupz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 18 January 2011 - 05:25 PM

Buna ziua !

Ofer servicii de tester,diagnoza,codari,activare/dezactivare diferite functii,adaptari,programari injectoare,etc Acoper o gama larga de autoturisme,unele chiar din anii 1990 iar altele din 1995 pana in prezent,inclusiv cele 2010 !.Se lucreaza cu un aparat profesional,calitate si satisfactie garantata !
Locatia este pe sos. berceni,punct de reper statia de metrou Berceni(atentie,nu piata sudului) Ofer serviciile si la domiciliu.

Pretul la locatia de mai sus mentionata este de 50 lei pentru diagnoza,vizualizare erori/stergere la motor inclusiv alte sisteme(cutie,a/c,xenon,suspensie,sisteme siguranta,abs,airbag,etc,in functie de dotari).Pentru alte functii mai speciale,codari,activari,programari,adjustari,verificare km reali,verificare crash data(airbag),teste(egr,ventilatoare electrice,pompa abs,valva climatronic,test instrumente bord,plus multe altele in functie de model si calculator-ul accesat) adaptari(codari,adaptari,de exemplu,adjustari BC,activare modul ridicare geamuri din telecomanda sau cheie,activare/dezactivare diverse atentionari,centura,marsalier,etc,follow me home,etc sunati pentru detalii si pret.

La domiciliu clientului pretul este de 70 lei,poate fi si 80 lei pentru zonele mai "indepartate" ale Bucurestiului.

Modalitati de contact:
Telefon 0769775148 sau PM

#2 Knupz

Knupz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 26 February 2011 - 12:33 AM

Valabil incontinuare, Repar diferite module de pe masina,abs,airbag,imobilizator,ceasuri de bord,etc

Edited by Knupz, 01 March 2011 - 12:24 AM.

#3 Knupz

Knupz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 22 March 2011 - 11:44 PM

initializare imobilizator cu ecm si reprogramari chei.

#4 Knupz

Knupz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 03 May 2011 - 10:21 AM

repar calculatoare de airbag(in urma unui impact de regula ar trebui inlocuit pentru a functiona din nou) + multe altele

#5 Knupz

Knupz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 29 July 2011 - 10:54 AM

valabil incontinuare, detalii pe www.compc.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users